Ücretsiz Stellar(XLM) Kripto Reklam Ağı

0
2

Bir kripto para olan Stellar Lumens(XLM) her geçen gün yeni alanlarda da kullanılmaya başlanmaktadır. Stellarkazan.com isimli internet sitesi sayesinde insanlar 60 dakikada bir havuz üzerinden XLM kazanabilmektedir. Havuz gelirleri dışında bir de referans programı olan bu site üzerinde davet ettiğiniz her arkadaşınız için 0.1 XLM kazanırsınız. Ayrıca bu referanslarınızın havuz kazançları her seferinde size de %10’u kadar verir. Site sizlere havuz karşısında anlaşmalı olduğu reklamları gösteriyor. Oluşturulan bu yeni sistem sayesinde kripto reklamcılık alanında çığır açacak gibi gözüküyor.

Stellar Kazan Reklamcılığı Hakkında Genel Bilgiler

Faucet(Musluk) kazanç sistemleri kripto piyasası için risksiz ve garanti olan kazançlar olarak bilinir. Bir çok altcoinin faucet siteleri vardır. Stellarkazan.com sitesi “XLM Faucet” olarak Türkiye’de başlanmış bir projedir.

Piyasaya sürülen kripto paraların en önemli amaçları kısa sürede çok sayıda insana ulaşabilmektir. Söz konusu para birimleri ne kadar çok insana ulaşırsa yatırımcı sayısını da aynı derecede arttıracaktır. Bu durumda borsa şirketleri yeni yatırımcılar’a ulaşma konusunda sıkıntı yaşamaktalar ve Stellarkazan reklam ağı bu borsa şirketleri için yeni yatırımcılara kapı açmaktadır.

Kripto para borsalarının reklam konusunda yaşadığı sorunları çözmek amacıyla oluşturulan Stellarkazan sistemine insanlar çok rahat bir şekilde katılabilir. Öncelikle projenin resmi web sayfasına giriş yapılarak bir hesap oluşturulması gerekiyor. Daha sonra ise bu hesap üzerinde kazanç sağlanabilecektir. Reklamveren taraf olmak isterseniz, iletişime geçerek reklam seçenekleri üzerine bilgi alabilirsiniz.

Stellarkazan sisteminin önemli özelliklerinden bir tanesi kullanıcıların sürekli olarak gelir elde etmesinin önünü açmasıdır. Ayrıca hiç bir şekilde sizden bir ücret talep etmez veya ürün satışı yapmaz. İlgili adımlar takip edilerek sabit bir gelir elde edilmesi mümkündür.

Kazanmaya başladınız, peki ya şimdi?
Referans sayınız ne kadar fazla olursa, kazançlarınız da o kadar yüksek olacaktır. Bu yüzden kazançlarınızı arkanıza yaslanırken de devam ettirmek istiyorsanız, sosyal medya üzerinde referans linkinizi paylaşmayı unutmayın.
Stellarkazan.com sitesinde hesabınızdaki Stellar’ları başka bir cüzdana kolaylıkla çekebilirsiniz.
Ödeme limiti 5 XLM’dir. Stellar fiyati site üzerinde Türk Lirasına karşılık hesaplanmaktadır.

> Hemen Ücretsiz Katılın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here