Ripple’dan Sosyal Projelere Destek!

0
222
XRP
Ripple haberler

Blockhain tabanlı kripto para birimi olan Ripple, 27 Eylül itibariyle sosyal destek programını başlattığını duyurdu. “Ripple for Good” programı, Genellikle eğitim ve finans projelerine destek veren birçok projede yer alacağı görülmektedir. kripto para birimi projeleri finanse etmek için 25 milyon dolar bağış yapacağını açıkladı.

XRP HABEERLERI
XRP HABERLERI

Ripple’dan Projelere Daha Büyük Destek!

Bu yıl içerisinde ikinci desteğini sunmuş bulunmaktadır, Ripple şuana kadar blockhain teknolojisi ile ilgili desteği 50 milyon dolara ulaşmış bulunmaktadır. Blockhain geliştirme ve finans projelerine büyük destek vererek Blockhain teknolojisini geliştirmeye devam etmektedir.

“Özellikle, ölçeklenebilir sosyal etki potansiyeli olan uygulamalara ve gerçek dünya kullanım durumlarına odaklanacak.”

RippleWorks ile çalışmaya devam edeceklerini belirtmişlerdir. RippleWorks Chris Larsen ve Doug Galen tarafından kurulmuştur. Sivil toplum kuruluşu olarak finansal katılım ve eğitim başta olmak üzere birçok sektörde sosyal projelere destekte bulunmaktadır. Girişim projelerine ayrıca önem veren RippleWork gelecek vaad eden projelere destek vermeye devam ediyor.

Binance ile Ripple İşlemleri

Binance Exchange sitesi aracılığıyla işlemlerinizi güvenli ve hızlı , aktif şekilde yapmanız mümkündür. Yüksek işlem sayısı aktif olarak kazanç sağlamanıza yardımcı olabilicektir.

%25 İndirimli trade işlemleri yapabilmek için referans numaramızla kayıt olmanız yeterli olacaktır.

Coinbozan Referans Üyeliği için tıklayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here