Mt.Gox 230 Milyon Değerinde Bitcoin ve Bitcoin Cash Satıyor

0
132

Tokyo Balina

Mt. Gox’un iflas mütevelli, kripto para birimi çevrelerinde “Tokyo Balina ” olarak bilinen Japon avukat Nobuaki Kobayashi, değişim adına 25.98 milyar yen (230 milyon dolar) Bitcoin (BTC) ve Bitcoin Cash (BCH) ‘i çıkardı.

Göre Bloomberg , ayrılan aşamalı edilmiştir yapılan onuncu alacaklılar toplantısı 7 Mart tarihinde yapılan edilmiş olduğu için, 2018 Kobayashi 35,841.00701 oluşan o zaman değer cryptocurrencies kabaca 42 milyar Japon yeni (~ $ 372.204) tanzim BTC ve 34,008.00701 BCH .

Finance Magnates , Kobayashi’nin kreditörlerin çıkarlarını, özellikle de büyük miktardaki kripto para birimini fiat parası için satması için alınan tedbirleri detaylandıran bir belge yayınladığını bildirdi . Belgeye göre, bu önlemler iflas işlemlerinin bir şartıydı ve Şubat 2018 sınav raporunun bulgularına dayanıyordu.

Kurtarılan kripto paraların satışı yoluyla iflas işlemlerini yönetmek için oluşturulan güven, Kobayashi ve Sumitomo Mitsui Banking Corporation arasında kurulduğu sırada 15.8 milyar yen (~ 140.000.000 $) düzenledi.

Kurtarılan kripto paraların satışı yoluyla iflas işlemlerini yönetmek için oluşturulan güven, Kobayashi ve Sumitomo Mitsui Banking Corporation arasında kurulduğu sırada 15.8 milyar yen (~ 140.000.000 $) düzenledi.

Kobayashi paraları sattığı için onun stratejisinin ayrıntılarını vermezken, Bloomberg mümkün olduğunca yüksek fiyata almaya çalıştığını belirtti.

Kobayashi Faces Harsh Eleştirisi

Pek çok yatırımcı, Kobayashi’nin hamlelerini son derece ilgi ile takip ediyor, çünkü vekilin emekli olmasının, bitcoin’in son zamanlardaki değer kaybının nedeni olabileceğine inanıyorlar.

Finance Magnates, Cryptocurrency topluluğunun Kobayashi’ye karşı 5 Şubat’ta 18.000 BTC sattığını bildirdi. Bu durum, bitcoin’in ertesi gün yaklaşık 6,000 $ ‘lık üç aylık bir düşük seviyeye düşmesine neden oldu.

Pek çok kişi Kobayashi’yi kozala değerindeki düşüş için suçlarken , satışları yürütme biçimiyle ilgili olarak en çok eleştiriyle yüzleşti. Kobayashi, çoğu büyük ölçekli alıcı ve satıcıların yaptığı gibi bir tezgah üstü komisyoncu kullanmak yerine, sipariş-satış borsalarında para sattı, böylece satışların spot bitcoin fiyatına olan etkisini büyüttü.

Hareket aynı zamanda Tokyo Bölge Mahkemesini başlatmıştı. Kobayashi Haziran 2018 yılında geri yapılmış bir açıklama tezat sivil rehabilitasyon Mt. dava Gox. Kobayashi ‘nin ifadesinin tercümesine göre , şu anda mülkün kalan kripto-para birimi sahiplerini tasfiye etme planlarının olmadığını söyledi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here