Kripto Paralar Hakkında Önemli Hususlar

Kripto Paralar Hakkında Bilinmesi Gereken Önemli Hususlar

Kripto para hayatımıza çok önceden daha değeri kıymeti yok iken girmiştir.Çok uzun tanımlamalardan kaçınacağım size direk çözümü anlatacağım Kripto paralar normal elektronik ortamda elle tutulmaya ama bir o kadar da kıymetli olan günümüz de ışık gibi parlayan sistemdir.

Güvenilir mi ?

Devlet kripto paradan çekinmiyor tersine teşvik ediliyoruz ama alışveriş sınırları içinde ancak para aklama vergi kaçırma işlemleri olduğu için yani bu işi mahiyetinin dışına çıktığı için devlet çekingen davranıyor kaldı ki vergi kaçırma ülke bazın da suç ismini teşkil etmektedir. Bir çok alışveriş sitesi nakit havale kısımlarında Bitcoin şeklinde ödemeleri görebilirsiniz. Kripto paralar ile alışveriş yapmak kolay ancak bu durumu kötüye kullanmak isteyenler yüzünden hükümet boşluğu oluşmaktadır devlet şifrelenmiş algoritması güçlü olan bu sistemi hem kırması zor hem kimin tarafından havale vergi kacirimi olduğunu takip etmek zor.

Yeni makalemde nokta atış başarılarımı anlatacağım

Kripto Paralar Hakkında Önemli Hususlar” için bir yorum

  • 30 Eylül 2018 tarihinde, saat 14:41
    Permalink

    Merhaba. yayın için teşekkürler.
    Biraz kısa bir makale olmuş bir sonraki makalelerde daha detaylı açıklamalar yaparsanız daha faydalı olacağını düşünüyorum.

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bedava Stellar havuz sitesi