İki Popüler Analistten Bitcoin için 4000 Senaryosu

0
2

Bitcoin, son haftalarda büyük bir ivme ile 6000 dolar bandına yakın seviyelerde hareket ediyor. Bir numaralı kripto para bugün 5970 dolara kadar çıkmıştı. Ardından bir miktar gerileyen Bitcoin, TSİ 22.45 itibari ile Bitstamp’te 5846 dolardan işlem görüyor.

6200 dolar analistler tarafından önemli bir direnç olarak görülüyor. Bitcoin, 2018’in büyük bölümünde 6000 dolar seviyelerinde işlem görmüş ve 6000 dolar güçlükle kırılmıştı. Kripto paranın 6000 doları geride bırakması durumunda bu seviyenin üzerinde tutunup tutunamayacağı merak konusu.

İki popüler analist Josh Rager ile Willy Woo, Bitcoin’de 4000 dolarlı seviyelere geri dönüş beklediklerini ifade ettiler.

Rager, Bitcoin’in 6130 dolar seviyesine ulaşacağını fakat bu noktadan 4100 dolara geri çekileceğini, bunun da alım için iyi bir fırsat olacağını yazdı.

Woo ise Bitcoin’de geçtiğimiz yılın Aralık ayında ulaşılan 3200 dolarlık seviyenin dip seviye olduğundan yüzde 95 emin olduğunu ifade etti.“Boğa piyasası henüz resmi olarak onaylanmış değil” diyen analist, gelecek ay ya da civarında Bitcoin’in destek seviyelerini yeniden test etmesini beklediğini belirtti. Woo, Bitcoin’in 4-8 hafta süresince 4400 doların üzerinde kalması halinde boğa koşusunun onaylanacağını yazdı.

Woo son olarak “Önümüzdeki yıllarda 1 Nisan’da görülen 4300 doların üzerindeki kırılmanın 2019 boğa piyasasının başlangıcı olarak hatırlanacağını düşünüyorum.” ifadelerini kullandı.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir, habere konu şahısların kendi görüşleridir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Yeterli deneyim ve birikime sahip değilseniz bir danışmandan yardım almanız önerilir. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. CobinBozan ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

kaynak: uzmancoin

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here