ICO Projeleri Yatırım Yapılmalıdır?

0
194
ico kazandırır mı

ICO Kazandırır mı?

Mantık açısından bakacak olursak en çok ICO projeleri kazandırır diyebiliriz. Fakat şöyle bir etken var Her ICO kazanmaz sadece Başarılı olanlar ve piyasaya exchange sitelerine çıkanlar kazanır. Örneğin ön satışlardan X Coini 0.10 Cent’e alıyorsunuz Exchange sitesine geçiş yapabilcek, kapasiteye geldiğinde ico 0.50 ile açılış yapıyor. Buda size %500 Net kar hacmi sağlıyor müthiş bir kar oranı fakat Yatırım yaptığınız ICO’nun bu proje tutar diyebilmeniz gerekmekte.

Tekrar belirtmek isteriz, ICO analiz siteleri, İCO yorum siteleri ek olarak bitcointalk gibi forumlardaki kişilerin ICO için yorumları bunların her biri önemli etkenlerdir. Evet ICO para kazandırır fakat mantıklı ve planlı işlem yapıldığında kazandırır.

Başlangıçta Ne Yapmalı?

İlk olarak direk nakit finansal yatırımlar yapmak yerine ico projelerini incelemek, analiz etmek daha mantıklıdır. Ek olarak İCO para birimlerine sahip olmak için illa nakit finansala gerek yoktur. Airdroplarına katılarak başlayabilirsiniz.

Nedir bu diyecek olursanız, Örneğin X ICO’su üretildi 1 milyon adet. Üretici firma/şahıs diyor ki; 1 milyon adetin 50 bin tanesi airdrop için olacak ve bunlar kazanılabilicek. Nasıl kazanılacak? Örneğin Twitterda ICOnun reklamını paylaşarak, facebookta paylaşarak veya youtube da onlar için video paylaşarak veya telegram sayfalarına kayıt olarak bu tür görevler yaparak Ücretsiz olarak alabilirsiniz. Örneğin 20 Dolarlık X Coin aldınız diyelim ön satış halindeyken airdroplardan görevleri yaparak; ICO’nuz excgabge sitelerine girdiğinde 5 kat yüksek bir fiyatla açılış yaptığı takdirde 20 dolarınız 100 dolar olacaktır en basitiyle.

ICO konuları ile ilgili sık sık bilgilendirme makaleleri ve paylaşımları yapılıcaktır, lütfen destek için coinbozan.com adresimizi daha sık ziyaret ediniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here