Farklı Coins’ler Kazançlımı

0
202
kripto para

Merhaba bugün size farklı Coinsler hakkında bilgi vermek istiyorum;

Sürekli yazmayı sevdiğim için insanların bilgilenmesi deneyimlenmesi yorumlara cevap vermesi beraber etkileşimde olmamız kazançlarımız doğrultunda bize doğru adımlar atmamızı sağlar.(O yüzden bilgi paylaştıkça çoğalır!)

Bugün Ripple’ın CEO’su Brad Garlinghouse bitcoin’den daha değerli yükselişte olan XRP hakkında bilgi vereceğim evet doğru yükselişte olduğunu söylebiliriz hatta Bitcoin bir ara baya bir düşüşe geçti ozmanlar baya müşterisini etkilediğini söylebilirim bakalım Ripple’ın CEO’su Brad Garlinghouse bize ne konuda bilgiler vermiş.

1- XRP’nin değeri bir yerden diğerine taşıma konusunda en verimli kripto para olarak kendisini kanıtladığını söyledi.

2- Garlinghouse, “Fiyat performansını gerçekten düşünmüyorum. Düşündüğüm asıl şey teknik performans. Ve XRP’nin Bitcoin işlemlerinden yaklaşık 1000 kat daha hızlı ve 1000 kat daha ucuz olduğu gerçeğini umursuyorum. XRP bir ödeme sorununu çözme konusunda en verimli dijital varlık olduğunu göstermiştir.” dedi.

Bu konuda şunu söyleyebilirimki Bitcoin dışında XRP alışveriş deneyimini yaşadım,oyun platformları artık Kredi kartı veya bitcoin havale/EFT dışında farklı revaşta olan coinlere de şans verdiğini gösterdi ben bitcoin’nin dışında bunu kullandığımı söyleyebilirim yatırım yapacak arkadaşlar haftalık seyri iyi takip etmeli.

Yeni Yazımda Görüşmek Üzere.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here