Facuet (Musluk) Kazançları Nedir? Facuet Sitelerinden Nasıl Kripto Para kazanılır?

0
4
Ödeme-Yapan-Güvenilir-Bitcoin-Faucet-Siteleri
Ödeme-Yapan-Güvenilir-Bitcoin-Faucet-Siteleri

Facuet’ in tam olarak kelime anlamı musluktur. Stellar Facuet, BTC Facuet, Litecoin Faucet, Dogecoin Faucet, BTC Facuet gibi bir çok kripto para kazandıran facuet siteleri mevcuttur. Bazı facuet siteleri dakikada para verebiliyorken, bazıları da çeşitli görev yapmanız sonucunda para kazandırmaktadır. Gelelim facuet sitelerinin nasıl işlediğine.

Facuet sitelerinin asıl amacı sizin sitede vakit geçirmenizi sağlamaktır. Kullanıcı sitede durduğu sürece pop up reklamlar veya banner reklamlara tıklamaya teşvik edilir. Bu reklam gelirleri kullanıcılar ile paylaşılır. Facuet siteleri kullanıcıyı elinde tutabilmek için kısa ve sık zaman aralıklarıyla çekim imkanı sağlamaktadır.

Facuet sitelerindeki asıl amaç, hiç yatırım yapılmadan ufak miktarlarda kazanç elde etmektir. Facuet siteleri, elde edilen kazanları kripto para hesap veya cüzdan numaralarınıza anında çekim imkanı sunar. İnternetten para kazanmaya henüz yeni başlamış ve kripto paralara ilgisi olan insanlar için, facuet siteleri biçilmiş bir kaftan gibidir. Kişilerin kripto para türlerini, hesap numaralarını ve çekim işlemlerinin nasıl yapıldığına dair bilgi sahibi olmasını sağlar. Bu sayede kişi kripto para dünyasıyla ilgili bir bilgi altyapısı sağlamış olur. Facuet sitelerinde referans toplanıldığı zaman ya da bir ekip ile beraber çalışıldığında, kazanılan miktarda artış olabilir.

Gelin şimdi çekim yapabildiğimiz, güvenilir facuet sitelerine bir göz atalım.

  • Listemizin ilk sırasında bir Türk facuet sitesi var. Stellar Lumens (XLM) kazanabileceğimiz bir facuet sitesi var. Oldukça kolay bir şekilde üye olabildiğimiz bu sitenin küçük havuzundan 15 dakikada bir, büyük havuzundan ise 1 saatte bir olacak şekilde kazanç sağlayabilirsiniz. Ayrıca piyango bileti alabilir şansınız varsa büyük ikramiye sahibi de olabilirsiniz. Ayrıca sitenin 5x tahmin oyunu ile hesabınızda bulunan Stellar ile 1 den 8 e kadar bir rakamı seçip tahmin etmeye çalıştığımız eğlenceli ve aynı zamanda kazançlı bir oyun da mevcut. Bahsi geçen bu siteye şu linke tıklayarak üye olabilir ve kazanmaya başlayabilirsiniz.
  • Listemizin ikinci sırasında yabancı bir facuet sitesi var. En güvenilir ve ödeme yapan bir Bitcoin kazanmamızı sağlayan bu siteye üye olmak oldukça basit. Saatte bir kazanç sağlayabildiğiniz bu sitede kazancımızı arttıracak, ekrana gelecek rakamı tahmin ettiğimiz (high/low) oyunu mevcut. Ayrıca piyango sistemi de olan bu sitede, havuz kazancı topladığınızda 2 ile 4 bilet adet piyango bileti de kazanabiliyorsunuz. Minimum 19 TL çekim yapabildiğiniz bu siteye şu linke tıklayarak üye olabilir ve kazanç elde etmeye başlayabilirsiniz.
  • Listemizin üçüncü sırasında yine güvenilir yabancı bir site var. Litecoin dağıtan bu facuet sitesine sadece e mail adresi yazılarak üye olunabiliyor. Her 5 dk da bir topladığımız kazançlarımız doğrudan CoinPot cüzdanımıza gidiyor. Her 5 dakikada bir aldığımız kazanç yaklaşık 10 saniyede cüzdan hesabımıza geçiyor. Havuz kazancınızın 10 saniyede bir cüzdanınıza geçmesini sağlamak için, hem linkini vereceğimiz siteye üye olurken kullandığınız hem de CoinPot’ a üye olurken kullandığınız e mail adresinizin aynı olmasına dikkat etmelisiniz. Öncelikle şu linkteki Litecoin facuet sitesine e mail adresiniz ile kayıt olmalısınız, sonrasında ise bu linkteki siteden cüzdanımızı oluşturmalıyız. Ödemelerde bir sorun yaşamamak için iki siteye de kayıt olurken e mail adreslerinin aynı olmasına özen gösteriniz.
  • Listemizin dördüncü sırasında güvenilir, XRP kazanabileceğimiz bir yabancı facuet sitesi var. 1 saatte bir XRP kazanabileceğimiz bu siteye şu linke tıklayarak hemen üye olabilirsiniz. Sitede bulunan ”free rools” kısmındaki linklere tıklayarak ve reklamları geçerek 24 saatte bir ekstra 6 defa daha kazanç elde edebilirsiniz.

Listemize ek olarak alternatif bir Litecoin facuet sitesi olan şu linkteki siteye kayıt olarak 1 saatte bir Litecoin kazanabilirsiniz. Ayrıca şu linkten kayıt olarak da Bither (BTR) kazanmaya başlayabilirsiniz.

Ayrıca dipnot olarak şunu söylemek isterim. Musluk kazançlarından yüksek meblağlar kazanmayı beklemek çok yanlış olur. Bu yüzden elde edilen küçük kazançlardan dolayı facuet sitelerinin sorumlu tutulmaları yanlıştır. Bu siteler sadece minik kazançlar kazanmanıza yardım eder. Bu kazanılan miktarı arttırmak sizlerin elinde. Eğer kazancınızı bir nebze de olsa arttırmak istiyorsanız, facuet sitelerinde bulunan pop up reklamlara ve banner reklamlara tıklayarak kazancınızın artmasına neden olabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here