Bitcoin’de Trump Etkisi! Max Keiser “Bitcoin 100 bin dolar olabilir.”

0
4
bitcoin trump
bitcoin trump

Blockchain sistemi son yılların en büyük teknolojik gelişmesi olarak gösterilmektedir. Bu sistem içerisinde birçok kripto para vardır. Bu kripto paralar içerisinde en çok bilinen, takip edilen ve yatırım yapılan para birimi ise Bitcoin’dir.

Bitcoin, insanların büyük bir heyecanla takip ettiği bir kripto para birimidir. Son zamanlarda büyük bir yükseliş yaşayarak insanların para kazanmalarını sağlamıştır. Ancak kripto para birimlerini sevenlerin yanı sıra sevmeyen insanlar da vardır. Bu insanların başında devlet adamları ve bankalar gelmektedir.

Son olarak Donald Trump’un sosyal medyadan yaptığı açıklamada Bitcoin ve diğer kripto para birimlerine karşı ne kadar tepkili olduğu ortaya çıkmıştır. Donald Trump, Twitter üzerinden yaptığı açıklamada; “I am not a fan of Bitcoin and other Cryptocurrencies, which are not money, and whose value is highly volatile and based on thin air. Unregulated Crypto Assets can facilitate unlawful behavior, including drug trade and other illegal activity….” demiştir.

Bitcoin’in ve diğer kripto para birimlerinin büyümesindeki en büyük etkenlerden birisi de merkezlerinin olmamasıdır. Merkeziyetsiz bir şekilde piyasada yer almak ve tüm insanlığa hizmet etmeyi amaçlamıştır.

 Max Keiser’dan Trump’a Cevap!

Max Keiser, Amerika Birleşik Devleti Başkanı Donald Trump’ın Twitter üzerinden Bitcoin’i eleştirmesine karşılık olarak yankı uyandıracak bir açıklama yaptı. Max Keiser yaptığı açıklamada; “Trump’ın Bitcoin karşıtlığı BTC’yi 100.000 dolara taşıyabilir.” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here