Bitcoin Nasıl Alabilirim?

0
224

Bitcoin Nasıl Alabilirim?

Öncelikle ne şekilde alım yapmak istediğinizi belirlemelisiniz.Eğer ki kredi kartı ile satın alma işlemi yapmak isterseniz Cex.io adresini kullanabilirsiniz.

Ancak benim size tavsiyem güvenilir bir Türk borsasından hesabınızı onaylatarak EFT/Havale yolu ile uygun bir fiyattan satın almanızdır.

Piyasada bir çok Türk Kripto borsası mevcuttur bunların tarafımızca incelenmiş olanları için Borsa Şirketleri‘ne göz atınız.

Genelde Havale işleminden sonra 48 saat boyunca cüzdanınızdaki kripto paraları her hangi bir yere aktaramazsınız. Bu güvenlik önlemidir. Ancak borsada işlem yapabilirsiniz.

Bitcoin veya başka bir para birimi satın almadan önce en düşük ve en yüksek değerlerini inceleyin ve satın alma işlemi için aceleci davranmayın. Zaten 48 saat boyunca başka bir yere gönderim yapamayacaksınız.

Aracı olarak Türk borsalarını kullanabilirsiniz ancak alım-satım işlemlerini aktif olarak yapacaksanız kesinlikle size yabancı borsaları öneririm.

Bitcoin Satın aldım Peki sonra?


Her şey tamam artık Binance den hesap açabilirsiniz. Benim size yabancı borsaların arasında en yüksek işlem hacimlerine sahip sitelerden birisi Binance olacaktır.

Referans sistemi sayesinde ise üye olmasını sağladığınız her kişinin alım-satım işlem komisyonlarından payınızı alacaksınız.(%20)

Ayriyetten ilk başladığınızda 10$’lık Binance Coin(BNB) her zaman cüzdanınızda bulunsun. Alım satım işlemleri için BNB kullanırsanız %25 daha az masraf ödemiş olursunuz.

Hemen Şimdi Binance Üye Ol.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here