Bitcoin Haftalık Fiyat Analizi: 1 Ekim 2018

0
199

Bitcoin haftalık fiyat analizi 1 Ekim Pazartesi haberimizle karşınızdayız. Bitcoin haftalık fiyat analizine bakacak olursak, Eylül ayı süresince takip ettiği simetrik üçgen çizgisinden kopmuş gibi görünüyor. Fakat direnişe geçmesi yakın. Bu durum, yukarıyaya yön fiyatı gelmeden evvelce bile alıcılar arasında birtakım tereddütlere sebep oldu. Muhtemelen bu kopmanın da geçici olduğuna işaret edebilir.

Bitcoin haftalık fiyat analizi 1 Ekim Pazartesi

Bu durumda, Bitcoin konsolidasyonunu devam ettirmek amacıyla evvelceki grafik modelinin amacıylae geri dönebilir. Daha sonra fiyat, oluşumun zirvesine oldukça yakın olmasından dolayı, bir koparma yakında gerçekleşecektir. 100 SMA sayısal değeri (basit dinamik ortalama) uzun vadede 200 SMA sayısal değerinin altında, bu yüzden en az direnç yolu hala aşağı yönde olabilir.

Diğer bir deyişle, üçgen desteğinin altında bir kırılma daha mümkün gözüküyor. Öyleyse, Bitcoin haftalık fiyatı analizinin bilgilerine göre 2,500 dolar orantısında ya da üçgen modeli ile aynı yükseklikte devam ederdi. Bununla birlikte, beklenilen fiyatın gerçekleşmesi amacıyla kısa vadeli artan kanalın altına düşmesi de lazım.

Rastgele yukarıyaya doğru hareket eder iken boğa basıncının mevcudiyetini yansıtıyor, fakat tükenme sinyalini vermek amacıyla aşırı alım bölgesini kapatıyor. RSI (göreli güç endeksi), asenearın denetimi ele geçirdiğini belirtmek amacıyla biraz daha düşük bir performans işaret ediyor gibi reaksiyon veriyor.

Google Bitcoin Reklam Yasakları

Bitcoin haftalık fiyat analizine yansıyan bir başka faktör de Google doğrulusunda gelen haberdi. Google’ın bu ay ki Bitcoin ve ICO reklamlarını yasaklayacağı yönündeki haberler de dahil olmak üzere, çoğu bağlantılı vakanın ciddi tesiri var.

Google sadece ABD ve Japonya’daki kitleleri amaçlayan kuruluşlardan gelen reklamları kabul eder iken, genel piyasayı ilgilendirecek hala kuvvetli bir canlandırma oluşturabilir. Başlangıçta yasak tüketicileri koruma amaçlıydı. Bu aynı vakitte yasağın onaylandığı ülkelerde yönetmelik yönünden da bir memnuniyet oluşturdu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here